CSNV1500N-325
DigiKey raktári szám
480-CSNV1500N-325-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSNV1500N-325
Leírás
CURRENT SENSOR HE/CL 1500A
Részletes leírás
áramérzékelő 1500A 1 Csatorna Hall-effektus, Zárt hurok Kétirányú modul, egyutas
EDA / CAD modellek
CSNV1500N-325 modellek
Kategória
Kimenet
CAN-busz
Gyrt.
Pontosság
±1%
Sorozat
Tápfeszültség
7V ~ 18V
Max. üzemi áram
200mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C