CSHV1200A-001
DigiKey raktári szám
480-CSHV1200A-001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHV1200A-001
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 1200A
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 1200A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú modul, egyutas
Kategória
Frekvencia
45kHz
Gyrt.
Linearitás
±1%
Sorozat
Pontosság
±2%
Csomagolás
Doboz
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Válaszidő
6µs
Mért jellemző
AC/DC
Max. üzemi áram
16mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Mért áram
Polaritás
Kétirányú
Csatornák száma
1
Rögzítés módja
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Tokozás
modul, egyutas
Érzékenység
1,67mV/A