CSCA0200A000B15B01
DigiKey raktári szám
480-5969-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSCA0200A000B15B01
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 200A
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 200A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú modul
Kategória
Linearitás
±1%
Gyrt.
Pontosság
±2%
Sorozat
Tápfeszültség
±15V
Csomagolás
Ömlesztve
Válaszidő
3µs
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
17mA
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 80°C
Érzékelő típusa
Polaritás
Kétirányú
Mért áram
Rögzítés módja
Csatornák száma
1
Tokozás
modul
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Alap típusszám
Frekvencia
DC ~ 50kHz