ABPDANV030PGAA5
DigiKey raktári szám
480-ABPDANV030PGAA5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABPDANV030PGAA5
Leírás
SENSOR 30PSI 0.8" 4.5V 6-DIP
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő 30psi (206,84kPa) Mérő Apa - 0,08" (1,93mm) cső 0,5V ~ 4,5V 6-DIP (0,453", 11,50mm), felső csatlakozócsonkos
Kategória
Tápfeszültség
4,75V ~ 5,25V
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Csatlakozónyílás mérete
Apa - 0,08" (1,93mm) cső
Sorozat
Csatlakozócsonk kialakítása
hornyolt
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
erősített kimenet, Hőmérséklet-kompenzált
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Felhasználás
Orvosi lélegeztetés
Max. nyomás
250psi (1723,69kPa)
Nyomás típusa
Mérő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Üzemi nyomás
30psi (206,84kPa)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenet típusa
analóg feszültség
Tokozás
6-DIP (0,453", 11,50mm), felső csatlakozócsonkos
Kimenet
0,5V ~ 4,5V
Gyártói tokozás
6-DIP
Pontosság
±0,25%