ABP2MRRT015PD2A3XX
DigiKey raktári szám
480-ABP2MRRT015PD2A3XX-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABP2MRRT015PD2A3XX
Leírás
DIFFERENTIAL PRESSURE SENSOR
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő ±15psi (±103,42kPa) differenciális Apa - 0,07" (1,78mm) cső, kettős 14 b 6-SMD, J-kivezetés, kettő csatlakozó, azonos oldali
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABP2MRRT015PD2A3XX modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,6V
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Csatlakozónyílás mérete
Apa - 0,07" (1,78mm) cső, kettős
Sorozat
Csatlakozócsonk kialakítása
hornyolt
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Erősített kimenőjel, készenléti üzemmód, hőmérséklet-kiegyenlítéses
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
J-kivezetés
Felhasználás
Áramköri lapra rögzíthető, ipari automatizálás, orvosi lélegeztetés
Max. nyomás
240psi (1654,74kPa)
Nyomás típusa
differenciális
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Üzemi nyomás
±15psi (±103,42kPa)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
I2C
Tokozás
6-SMD, J-kivezetés, kettő csatlakozó, azonos oldali
Kimenet
14 b
Gyártói tokozás
6-SMD
Pontosság
±0,25%