C1210B226K025T
DigiKey raktári szám
4587-C1210B226K025TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4587-C1210B226K025TCT-ND - Vágott szalag (CT)
4587-C1210B226K025TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Gyártói cikkszám
C1210B226K025T
Leírás
CAP CER 22UF 25V X5R 1210
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X5R 1210 (3225 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,102" (2,60mm)