WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-500
DigiKey raktári szám
26-WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-500
Leírás
COAX CBL W.FL2 TO W.FL2 19.6"
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel W.FL2 - W.FL2 0,81mm külső átmérőjű koaxiális kábel 19,69" (500,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-500 modellek
Kategória
2. érintkező típusa
anya
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Sorozat
Hossz
19,69" (500,00mm)
Csomagolás
Tasak
Kábel típusa
0,81mm külső átmérőjű koaxiális kábel
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Összesített impedancia
50 Ohms
Kialakítás
W.FL2 - W.FL2
Max. frekvencia
6 GHz
1. csatlakozó
W.FL2 dugó, derékszögű
Szín
fehér
1. érintkező típusa
anya
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C