U.FL-2LPHF6-066N1-A-700
DigiKey raktári szám
26-U.FL-2LPHF6-066N1-A-700-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
U.FL-2LPHF6-066N1-A-700
Leírás
COAX CBL U.FL TO U.FL 27.5"
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel U.FL (UMCC) - U.FL (UMCC) 1,32mm külső átmérőjű koaxiális kábel 27,56" (700,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
U.FL-2LPHF6-066N1-A-700 modellek
Kategória
2. érintkező típusa
anya
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Sorozat
Hossz
27,56" (700,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Kábel típusa
1,32mm külső átmérőjű koaxiális kábel
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
U.FL (UMCC) - U.FL (UMCC)
Max. frekvencia
6 GHz
1. csatlakozó
U.FL (UMCC) dugó, derékszögű
Szín
Szürke
1. érintkező típusa
anya
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C