U.FL-2LPHF6-066N1-A-35
DigiKey raktári szám
26-U.FL-2LPHF6-066N1-A-35-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
U.FL-2LPHF6-066N1-A-35
Leírás
COAX CBL U.FL TO U.FL 1.3"
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel U.FL (UMCC) - U.FL (UMCC) 1,32mm külső átmérőjű koaxiális kábel 1,378" (35,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
U.FL-2LPHF6-066N1-A-35 modellek
Kategória
2. érintkező típusa
anya
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Sorozat
Hossz
1,378" (35,00mm)
Csomagolás
Tasak
Kábel típusa
1,32mm külső átmérőjű koaxiális kábel
Alkatrész státusza
Aktív
Összesített impedancia
50 Ohms
Kialakítás
U.FL (UMCC) - U.FL (UMCC)
Max. frekvencia
6 GHz
1. csatlakozó
U.FL (UMCC) dugó, derékszögű
Szín
Szürke
1. érintkező típusa
anya
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C