TF38-38S-0.5SV(830)
DigiKey raktári szám
26-TF38-38S-0.5SV(830)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-TF38-38S-0.5SV(830)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-TF38-38S-0.5SV(830)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TF38-38S-0.5SV(830)
Leírás
CONN FFC VERT 38POS 0.5MM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
38 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Függőleges - 1 oldalú 0,020" (0,50mm) Felületszerelt
Kategória
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Működtető elem anyaga
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Zero Insertion Force (ZIF)
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Névleges feszültség
50V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Függőleges - 1 oldalú
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
38
Névleges áram (Amper)
0,5A
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Érintkező bevonatának vastagsága
1,25µin (0,03µm)
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
bézs
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,205" (5,20mm)