TF13BA-9S-0.4SH(800)
DigiKey raktári szám
26-TF13BA-9S-0.4SH(800)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-TF13BA-9S-0.4SH(800)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-TF13BA-9S-0.4SH(800)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TF13BA-9S-0.4SH(800)
Leírás
CONN FPC BOTTOM 9POS 0.4MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
9 Pozíció FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,016" (0,40mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TF13BA-9S-0.4SH(800) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Működtető elem anyaga
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC kábel típusa
FPC
Névleges feszültség
50V
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
9
Névleges áram (Amper)
0,5A
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)
Érintkező bevonatának vastagsága
1,97µin (0,050µm)
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
fekete
FFC, FCB vastagsága
0,20mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,035" (0,88mm)