TB4-16P-1F(800)
DigiKey raktári szám
26-TB4-16P-1F(800)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TB4-16P-1F(800)
Leírás
PLUG, 16 POS., 1.0MM PITCH, 1.0A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 Pozíció FPC csatlakozó dugó 0,039" (1,00mm) Felületszerelt, derékszögű
Kategória
Lemeztől mért magasság
0,171" (4,35mm)
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Kábelvégződés típusa
Füles, Kúpos
Sorozat
Érintkező anyaga
rézötvözet
Csomagolás
Tasak
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Ház anyaga
Poliamid (PA), nejlon
FFC kábel típusa
FPC
Névleges feszültség
100V
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csatlakozó/érintkező típusa
dugó
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
16
Névleges áram (Amper)
1A
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Érintkező bevonatának vastagsága
3,94µin (0,10µm)
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
fekete
FFC, FCB vastagsága
0,30mm