Ehhez nincs kép: HIF3MAW-60PA-2.54DS(63)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HIF3MAW-60PA-2.54DS(63)
DigiKey raktári szám
26-HIF3MAW-60PA-2.54DS(63)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HIF3MAW-60PA-2.54DS(63)
Leírás
CONN HEADER R/A 60POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 60 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
HIF3MAW-60PA-2.54DS(63) modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,236" (6,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,335" (8,51mm)
Csomagolás
Tálca
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
5,90µin (0,150µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kódoló horony, szerelőperem
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
1A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
200VAC