HIF3FC-16PA-2.54DS(71)
DigiKey raktári szám
H123846-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HIF3FC-16PA-2.54DS(71)
Leírás
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 16 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HIF3FC-16PA-2.54DS(71) modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,236" (6,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,335" (8,51mm)
8,00µin (0,203µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
2
Tulajdonságok
kódoló horony
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
1A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
200V