HIF3F-16PA-2.54DSA(71)
DigiKey raktári szám
H123817-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HIF3F-16PA-2.54DSA(71)
Leírás
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 16 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HIF3F-16PA-2.54DSA(71) modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,622" (15,80mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,547" (13,90mm)
Csomagolás
Tálca
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kódoló horony
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
1A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
200V
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
78,7µin (2,00µm)
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Alap típusszám
Párosított érintkező hossza
0,236" (6,00mm)