HIF3BA-26D-2.54C(63)
DigiKey raktári szám
26-HIF3BA-26D-2.54C(63)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HIF3BA-26D-2.54C(63)
Leírás
CONN SOCKET HSG 26POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 Szögletes csatlakozók - házak Aljzat fekete 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HIF3BA-26D-2.54C(63) modellek
Kategória
Sortávolság
0,100" (2,54mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Szín
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
polaritásvédett
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)