HIF3BA-14PA-2.54DS(63)
DigiKey raktári szám
26-HIF3BA-14PA-2.54DS(63)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HIF3BA-14PA-2.54DS(63)
Leírás
CONN HEADER R/A 14POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 14 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HIF3BA-14PA-2.54DS(63) modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,335" (8,51mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyzet
Csomagolás
Tálca
Párosított érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kódoló horony, szerelőperem
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
Huzalméret szerint változik
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
200V