GT8E-12DP-DS(55)
DigiKey raktári szám
26-GT8E-12DP-DS(55)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GT8E-12DP-DS(55)
Leírás
CONN HEADER R/A 12POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 12 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GT8E-12DP-DS(55) modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
reteszelő zár
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Csomagolás
Tálca
Szigetelés magassága
0,387" (9,83mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Sorok száma
2
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
250VAC