FX8C-100P-SV(92) nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 6
Adatlap
100 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FX8C-100P-SV(92)
DigiKey raktári szám
H126136TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H126136CT-ND - Vágott szalag (CT)
H126136DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX8C-100P-SV(92)
Leírás
CONN HDR 100POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
FX8C-100P-SV(92) modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
5mm, 10mm
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,175" (4,45mm)
Pozíciók száma
100
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,024" (0,60mm)