FX8-140P-SV1(92) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 0
Adatlap
140 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FX8-140P-SV1(92)
DigiKey raktári szám
FX8-140P-SV1(92)-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX8-140P-SV1(92)
Leírás
CONN HDR 140POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
FX8-140P-SV1(92) modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
4mm
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,152" (3,85mm)
Pozíciók száma
140
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,024" (0,60mm)