FX20-80P-0.5SV15(10)
DigiKey raktári szám
FX20-80P-0.5SV15(10)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX20-80P-0.5SV15(10)
Leírás
CONN HDR 80POS SMD 0.5MM
Részletes leírás
80 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt
EDA / CAD modellek
FX20-80P-0.5SV15(10) modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
15mm, 25mm
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,520" (13,20mm)