FX20-100P-0.5SV15
DigiKey raktári szám
H122386-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX20-100P-0.5SV15
Leírás
CONN HDR 100POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FX20-100P-0.5SV15 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
4,00µin (0,100µm)
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
15mm, 25mm
Pozíciók száma
100
Lemeztől mért magasság
0,520" (13,20mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)