FX10B-80P/8-SV1(71)
DigiKey raktári szám
H11228-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX10B-80P/8-SV1(71)
Leírás
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Részletes leírás
80 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
FX10B-80P/8-SV1(71) modellek
Tulajdonságok
Földelőlemez, forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
5mm
Pozíciók száma
80
Lemeztől mért magasság
0,177" (4,50mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)