FX10A-168P-SV(93) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 10 004
Adatlap
Ehhez nincs kép: FX10A-168P-SV(93)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FX10A-168P-SV(93)
DigiKey raktári szám
FX10A-168P-SV(93)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX10A-168P-SV(93)
Leírás
CONN HDR 168POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
168 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
EDA / CAD modellek
FX10A-168P-SV(93) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető, forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
1,18µin (0,030µm)
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
4mm
Pozíciók száma
168
Lemeztől mért magasság
0,138" (3,50mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)