FH62-39S-0.25SHW(99)
DigiKey raktári szám
26-FH62-39S-0.25SHW(99)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-FH62-39S-0.25SHW(99)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-FH62-39S-0.25SHW(99)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH62-39S-0.25SHW(99)
Leírás
CONN FPC TOP 39POS 0.25MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
39 Pozíció FPC csatlakozó érintkezők, fent 0,010" (0,25mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FH62-39S-0.25SHW(99) modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Rovátkolt
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Érintkező anyaga
rézötvözet
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), halogénmentes
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA), nejlon, üvegszálas
FFC kábel típusa
FPC
Névleges feszültség
30V
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, fent
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
39
Névleges áram (Amper)
0,25A
Kivezetési raszter
0,010" (0,25mm)
Érintkező bevonatának vastagsága
1,97µin (0,050µm)
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
bézs
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,043" (1,08mm)