FH58S-35S-0.2SHW(99)
DigiKey raktári szám
26-FH58S-35S-0.2SHW(99)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-FH58S-35S-0.2SHW(99)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-FH58S-35S-0.2SHW(99)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH58S-35S-0.2SHW(99)
Leírás
RECEPTACLE, 0.2 MM PITCH, 35 POS
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
35 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Felső és alsó rész 0,008" (0,20mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FH58S-35S-0.2SHW(99) modellek
Kategória
Rögzítés módja
Pattintós zár, Hátoldali
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Kábelvégződés típusa
Rovátkolt, Kúpos
Sorozat
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Felső és alsó rész
Névleges feszültség
30V
Pozíciók száma
35
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Kivezetési raszter
0,008" (0,20mm)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Végződtetés
forraszanyag
Névleges áram (Amper)
0,2A
FFC, FCB vastagsága
0,20mm
Ház színe
bézs
Lemeztől mért magasság
0,035" (0,88mm)