FH35C-9S-0.3SHW(99)
DigiKey raktári szám
H122281TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H122281CT-ND - Vágott szalag (CT)
H122281DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH35C-9S-0.3SHW(99)
Leírás
CONN FPC 9POS 0.3MM R/A
Részletes leírás
9 Pozíció FPC csatlakozó érintkezők, Felső és alsó rész 0,012" (0,30mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FH35C-9S-0.3SHW(99) modellek
Névleges feszültség
30V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Pozíciók száma
9
Névleges áram (Amper)
0,2A
Kivezetési raszter
0,012" (0,30mm)
Érintkező bevonatának vastagsága
1,25µin (0,03µm)
FFC, FCB vastagsága
0,20mm
Lemeztől mért magasság
0,035" (0,88mm)