FH34SRJ-9S-0.5SH(50)
DigiKey raktári szám
26-FH34SRJ-9S-0.5SH(50)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-FH34SRJ-9S-0.5SH(50)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-FH34SRJ-9S-0.5SH(50)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH34SRJ-9S-0.5SH(50)
Leírás
CONN FFC FPC 9POS 0.5MM R/A
Részletes leírás
9 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Felső és alsó rész 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FH34SRJ-9S-0.5SH(50) modellek
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF)
Névleges feszültség
50V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Pozíciók száma
9
Névleges áram (Amper)
0,5A
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Érintkező bevonatának vastagsága
2,00µin (0,051µm)
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Lemeztől mért magasság
0,039" (1,00mm)