FH34SRJ-40S-0.5SH(50)
DigiKey raktári szám
H125755TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H125755CT-ND - Vágott szalag (CT)
H125755DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH34SRJ-40S-0.5SH(50)
Leírás
CONN FFC FPC 40POS 0.5MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Felső és alsó rész 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FH34SRJ-40S-0.5SH(50) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), halogénmentes
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Zero Insertion Force (ZIF)
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Névleges feszültség
50V
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Felső és alsó rész
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
40
Névleges áram (Amper)
0,5A
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Érintkező bevonatának vastagsága
1,97µin (0,050µm)
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
Szürke
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,039" (1,00mm)