FH33-14S-0.5SH(10)
DigiKey raktári szám
HFS14TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HFS14CT-ND - Vágott szalag (CT)
HFS14DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH33-14S-0.5SH(10)
Leírás
CONN FFC BOTTOM 14POS 0.5MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FH33-14S-0.5SH(10) modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Kúpos
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA), nejlon
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Pozíciók száma
14
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Dugaszolási ciklusok száma
20
Lemeztől mért magasság
0,047" (1,20mm)