FH28D-30S-0.5SH(05)
DigiKey raktári szám
HFV230TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HFV230CT-ND - Vágott szalag (CT)
HFV230DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH28D-30S-0.5SH(05)
Leírás
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A
Részletes leírás
30 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FH28D-30S-0.5SH(05) modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Füles
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), halogénmentes
Működtető elem anyaga
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF)
Névleges feszültség
50V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
30
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
Ház színe
Szürke
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,100" (2,54mm)