FH26W-19S-0.3SHW(60)
FH26W-19S-0.3SHW(60)
FH26W-19S-0.3SHW(60)
DigiKey raktári szám
H125793TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H125793CT-ND - Vágott szalag (CT)
H125793DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH26W-19S-0.3SHW(60)
Leírás
CONN FPC BOTTOM 19POS 0.3MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
19 Pozíció FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,012" (0,30mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FH26W-19S-0.3SHW(60) modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Kúpos
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA), nejlon
FFC kábel típusa
FPC
Tulajdonságok
Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
30V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Pozíciók száma
19
Éghetőségi fokozat
UL94 HB
Kivezetési raszter
0,012" (0,30mm)
Névleges áram (Amper)
0,2A
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
fekete
FFC, FCB vastagsága
0,20mm
Működtető elem színe
barna
Lemeztől mért magasság
0,039" (1,00mm)