FH23-39S-0.3SHW(05)
DigiKey raktári szám
HFQ439TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HFQ439CT-ND - Vágott szalag (CT)
HFQ439DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH23-39S-0.3SHW(05)
Leírás
CONN FPC BOTTOM 39POS 0.3MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
39 Pozíció FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,012" (0,30mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FH23-39S-0.3SHW(05) modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Kúpos
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), halogénmentes
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
FFC kábel típusa
FPC
Tulajdonságok
Low Insertion Force (LIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
30V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Pozíciók száma
39
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,012" (0,30mm)
Névleges áram (Amper)
0,3A
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
bézs
FFC, FCB vastagsága
0,20mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,049" (1,25mm)