FH19C-24S-0.5SH(99)
DigiKey raktári szám
H122516TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H122516CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH19C-24S-0.5SH(99)
Leírás
CONN FFC BOTTOM 24POS 0.5MM R/A
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FH19C-24S-0.5SH(99) modellek
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), halogénmentes
Névleges feszültség
50V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Pozíciók száma
24
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
FFC, FCB vastagsága
0,20mm
Lemeztől mért magasság
0,035" (0,88mm)