FH19C-13S-0.5SH(10)
DigiKey raktári szám
H125814TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH19C-13S-0.5SH(10)
Leírás
CONN FFC BOTTOM 13POS 0.5MM R/A
Vevői azonosító
Részletes leírás
13 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FH19C-13S-0.5SH(10) modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Kúpos
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), halogénmentes
Alkatrész státusza
Elavult
Működtető elem anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), Polifenilén-szulfid (PPS)
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Pozíciók száma
13
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
bézs
FFC, FCB vastagsága
0,20mm
Működtető elem színe
barna
Lemeztől mért magasság
0,035" (0,88mm)