FH12A-33S-0.5SH(55)
FH12A-33S-0.5SH(55)
FH12A-33S-0.5SH(55)
DigiKey raktári szám
HFK133TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HFK133CT-ND - Vágott szalag (CT)
HFK133DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH12A-33S-0.5SH(55)
Leírás
CONN FFC FPC TOP 33POS 0.5MM R/A
Részletes leírás
33 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, fent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FH12A-33S-0.5SH(55) modellek
Tulajdonságok
Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, fent
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Pozíciók száma
33
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
bézs
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
barna
Lemeztől mért magasság
0,079" (2,00mm)