FH12-34S-0.5SH(55)
FH12-34S-0.5SH(55)
FH12-34S-0.5SH(55)
DigiKey raktári szám
HFJ134TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HFJ134CT-ND - Vágott szalag (CT)
HFJ134DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH12-34S-0.5SH(55)
Leírás
CONN FFC BOTTOM 34POS 0.5MM R/A
Részletes leírás
34 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FH12-34S-0.5SH(55) modellek
Tulajdonságok
Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Pozíciók száma
34
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
bézs
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
barna
Lemeztől mért magasság
0,079" (2,00mm)