FH12-16S-1SH(55)
DigiKey raktári szám
HFB116TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HFB116CT-ND - Vágott szalag (CT)
HFB116DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH12-16S-1SH(55)
Leírás
CONN FFC FPC BOTTOM 16POS 1MM RA
Részletes leírás
16 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,039" (1,00mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FH12-16S-1SH(55) modellek
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Pozíciók száma
16
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
bézs
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
barna
Lemeztől mért magasság
0,079" (2,00mm)