ER8-60P-0.8SV-2H
DigiKey raktári szám
H125531TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H125531CT-ND - Vágott szalag (CT)
H125531DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ER8-60P-0.8SV-2H
Leírás
CONN HDR 60POS SMD GOLD
Részletes leírás
60 pozíciós csatlakozó Foglalat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
ER8-60P-0.8SV-2H modellek
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Magasság csatlakozópárral együtt
7mm, 9mm
Pozíciók száma
60
Lemeztől mért magasság
0,234" (5,95mm)
Kivezetési raszter
0,031" (0,80mm)