ER8-40P-0.8SV-2H(10) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: ER8-40P-0.8SV-2H(10)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ER8-40P-0.8SV-2H(10)
DigiKey raktári szám
26-ER8-40P-0.8SV-2H(10)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ER8-40P-0.8SV-2H(10)
Leírás
INTERCONNECT RECTANGULAR
Részletes leírás
40 pozíciós csatlakozó Foglalat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
Adatlap
EDA / CAD modellek
ER8-40P-0.8SV-2H(10) modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Magasság csatlakozópárral együtt
7mm, 9mm
Pozíciók száma
40
Lemeztől mért magasság
0,234" (5,95mm)
Kivezetési raszter
0,031" (0,80mm)