ER8-20P-0.8SV-5H
DigiKey raktári szám
H125538TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H125538CT-ND - Vágott szalag (CT)
H125538DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ER8-20P-0.8SV-5H
Leírás
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 pozíciós csatlakozó Foglalat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ER8-20P-0.8SV-5H modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Csatlakozó típusa
Foglalat, közép-érintkezősoros
Magasság csatlakozópárral együtt
10mm, 12mm
Pozíciók száma
20
Lemeztől mért magasság
0,351" (8,91mm)
Kivezetési raszter
0,031" (0,80mm)