DF65-4P-1.7V(21)
DF65-4P-1.7V(21)
DF65-4P-1.7V(21)
DigiKey raktári szám
H122500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H122500CT-ND - Vágott szalag (CT)
H122500DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF65-4P-1.7V(21)
Leírás
CONN HEADER SMD 4POS 1.7MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 4 position 0,067" (1,70mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF65-4P-1.7V(21) modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
reteszelő zár
Sorozat
Szigetelés magassága
0,065" (1,65mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező formája
négyszögletes
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Apa kés
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C