DF62-13P-2.2DS
DigiKey raktári szám
26-DF62-13P-2.2DS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF62-13P-2.2DS
Leírás
CONN HDR 13POS 2.2MM STR
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 13 position 0,087" (2,20mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF62-13P-2.2DS modellek
Kategória
Rögzítés módja
Gyrt.
Végződtetés
forraszanyag
Sorozat
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Csomagolás
Tálca
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
39,4µin (1,00µm)
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Raszter (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 105°C
Pozíciók száma
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Sorok száma
4
Szigetelés színe
fekete
Sortávolság (párosított rész)
Névleges áram (Amper)
Huzalméret szerint változik
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
250V