DF52-16S-0.8H(21)
DF52-16S-0.8H(21)
DF52-16S-0.8H(21)
DigiKey raktári szám
H125106TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H125106CT-ND - Vágott szalag (CT)
H125106DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF52-16S-0.8H(21)
Leírás
CONN SOCKET 16P 0.031 TIN SMD RA
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 Pozíció Aljzat csatlakozó 0,031" (0,80mm) Felületszerelt, derékszögű ón
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF52-16S-0.8H(21) modellek
Kategória
Rögzítés módja
Ütközőzár
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Szigetelés magassága
0,069" (1,75mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
nem nélküli
Érintkező tüske bevonata
ón
Kialakítás
NYÁK - kábel/vezeték
Tulajdonságok
Izzóhuzal tesztnek megfelelő, forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
1,5A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
100V