DF52-14P-0.8C
DigiKey raktári szám
H125091-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF52-14P-0.8C
Leírás
CONN PLUG HSG 14POS 0.80MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14 Szögletes csatlakozók - házak dugó fekete 0,031" (0,80mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF52-14P-0.8C modellek
Kategória
Sorok száma
1
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
Súrlódó zár
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Érintkező típusa
nem nélküli
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,031" (0,80mm)