DF51K-26DP-2DSA(800)
DF51K-26DP-2DSA(800)
DF51K Series Connectors
DF51K-26DP-2DSA(800)
DigiKey raktári szám
26-DF51K-26DP-2DSA(800)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF51K-26DP-2DSA(800)
Leírás
CONN HDR 2MM DUAL TIN PCB 26POS
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 26 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
DF51K-26DP-2DSA(800) modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,331" (8,40mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyzet
Csomagolás
Tasak
Párosított érintkező bevonata
ón
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
39,4µin (1,00µm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C