DF51K-22DS-2C(800)
DF51K-22DS-2C(800)
Hirose Electric Company DF51K Wire-to-Board Connector | Datasheet Preview
DF51K-22DS-2C(800)
DigiKey raktári szám
26-DF51K-22DS-2C(800)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF51K-22DS-2C(800)
Leírás
CONN RCPT HSG 22POS 2.00MM
Részletes leírás
22 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
DF51K-22DS-2C(800) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sortávolság
0,079" (2,00mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
rögzítőperem
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)