DF51K-22DP-2DS(800)
DigiKey raktári szám
26-DF51K-22DP-2DS(800)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF51K-22DP-2DS(800)
Leírás
CONN HDR 2MM DUAL TIN R/A 22POS
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 22 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF51K-22DP-2DS(800) modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,248" (6,30mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyzet
Csomagolás
Tálca
Párosított érintkező bevonata
ón
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
39,4µin (1,00µm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C