DF50A-10P-1H(51)
DigiKey raktári szám
H12055TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H12055CT-ND - Vágott szalag (CT)
H12055DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF50A-10P-1H(51)
Leírás
CONN HEADER SMD R/A 10POS 1MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 10 position 0,039" (1,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF50A-10P-1H(51) modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,239" (6,07mm)
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
2,00µin (0,051µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Apa kés
Szigetelés anyaga
Poliészter
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
100V