DF40TC-30DS-0.4V(58)
DigiKey raktári szám
26-DF40TC-30DS-0.4V(58)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF40TC-30DS-0.4V(58)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF40TC-30DS-0.4V(58)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF40TC-30DS-0.4V(58)
Leírás
CONN 0.4MM RCPT SMD 30POS
Részletes leírás
30 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
Sorozat
Tulajdonságok
Pick and Place, forrasztásos rögzítés
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
1,97µin (0,050µm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Magasság csatlakozópárral együtt
1,5mm
Pozíciók száma
30
Lemeztől mért magasság
0,057" (1,45mm)
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)